HP ZBooki – co trzeba o nich wiedzieć?

HP Zbook – ITnes to nowoczesne, przenośne notebooki. Ich cechami charakterystycznymi są wytrzymała budowa i lekkość. Dzięki swojej mobilności i ogromnej funkcjonalności są one urządzeniami, z których bardzo chętnie korzystają biznesmeni, graficy i specjaliści z różnych dziedzin. Ze względu na małe rozmiary zmieszczą się wszędzie, dlatego łatwo zabrać je ze sobą w delegację. Do ich niewątpliwych zalet zaliczyć trzeba to, że mają złącza stacji dokującej, która zapewnia duże możliwości rozbudowy.

Rodzaje HP ZBook

HP Zbook - ITnes to nowoczesne, przenośne notebooki. Ich cechami charakterystycznymi są wytrzymała budowa i lekkość

HP ZBook Studio jest to bardzo lekki i cienki notebook, który został zaprogramowany po to, żeby ułatwić pracę mobilnym specjalistom, którzy do pracy potrzebują wydajnego i funkcjonalnego sprzętu. Profesjonalne karty graficzne dają gwarancję doskonałej jakości obrazu.

HP ZBook 14u jest serią mobilnych stacji roboczych. Przeznaczone są one dla biznesmenów, specjalistów, którym do pracy potrzebny jest sprzęt ponadprzeciętny. Jest on bardzo lekki, a zawdzięcza to obudowie, która wykonana jest z aluminium i stopu magnezu.

HP ZBook 14 to kolejny rodzaj notebooka do pracy. Jest on bardzo łatwy do przenoszenia ze względu na mały rozmiar.

HP ZBook 15v to seria, która przeznaczona jest dla biznesmenów, którym zależy na sprzęcie specjalistycznym. Doskonała jest tu jakość dźwięku, a klawiatura jest podświetlana.

HP ZBook 15u to notebooki, które zadowolą wymagania każdego, komu potrzeba sprzętu o dużej wydajności i funkcjonalności. Przeznaczone są głownie dla inżynierów, projektantów i grafików.

HP ZBook Studio *360 to seria notebooków konwertowalnych

HP ZBook 15 to notebooki, w których producent zastosował zaawansowane rozwiązania dyskowe.

HP ZBook 17 ma bardzo wysoką wydajność i funkcjonalność. Ta seria powstała, dla każdego, kto wymaga maksimum wydajności i mobilności. Można na nim pracować w domu i w biurze oraz w podróży. Jest nieco większy niż pozostałe modele, a także dość ciężki. Można do niego dobrać technologię matrycy, która doskonale odwzorowuje kolory.

HP ZBook Studio *360 to seria notebooków konwertowalnych. Ekran laptopa obraca się aż do trzystu sześćdziesięciu stopni. Jest on także dotykowy, co umożliwia pracę w różnych trybach. Jego akumulator, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, bardzo szybko się ładuje. Budowę ma smukłą, wykonaną z bardzo delikatnych, szlachetnych materiałów.

Ostatnim rodzajem jest HP Z VR Backpack . Jest to mobilna stacja przenośna, która ma nietypową budowę i dedykowana jest do pracy ze specjalną technologią, jaką jest technologia VR.