Komputer gwarantujący produktywność na stałym poziomie

Przestrzeń robocza na miarę naszych potrzeb

Komputery AiO Lenovo ThinkCentre M70a Gen 2  są bardzo popularne. Niestraszne są im żadne zadania. Komputer ten został wyposażony w procesory Inter Core i9 do 11 generacji oraz także pokaźną pamięć masową oraz operacyjną, dzięki którym poradzi sobie błyskawicznie z każdą pracą. Bardzo wysokiej produktywności sprzyjają także liczne porty, które umożliwiają błyskawiczny transfer danych. Jeśli komputer podłączony jest do sieci, to system aktualizuje się także w stanie uśpienia.

Komputery w typie All-in-One wyróżniają się bardzo eleganckim i nowoczesnym wzornictwem, jak i także ergonomiczną konstrukcją, która podnosi wydajność pracy. Jak wiadomo, wygoda oraz porządek pomagają nam oczyścić umysł. Podstawa umożliwia posegregowanie kabli dzięki wszelkim rozwiązaniom jak osłona i prowadnica, co pozwala nam utrzymać porządek w miejscu naszej pracy. Do modeli z dotykowymi ekranami jest zalecana podstawa inna o szerszym oraz także regulowanym kącie, bez organizera kabli. Obie podstawy zawierają schowek na telefon oraz klawiaturę. Dzięki temu na biurku panuje porządek i możemy się skupić na pracy, a nie na szukaniu swojego telefonu.

Bezpieczeństwo dla nas jako dla użytkowników komputera jest najważniejsze. Komputer ten został wyposażony w cały zestaw zabezpieczeń ThinkShield. Zabezpieczenia te zapewniają bardzo kompleksową ochronę danych oraz technologii, o znaczeniu krytycznym dla działalności prowadzonej. Funkcja Smart Display zamazuje ekran, gdy użytkownik odwraca wzrok, aby umożliwić innych zaglądanie nam przez ramię. Zabezpieczenie Smart USB oraz przełącznik antywłamaniowy zapobiegają nieautoryzowanemu dostępowi do systemu. Zaś funkcja Windows Hello pozwala nam pożegnać się na dobre z hasłami – w połączeniu z kamerą na podczerwień umożliwia nam logowanie z wykorzystaniem oprogramowania do rozpoznawania twarzy.

Dzięki zakresowi pełnemu regulacji nachylenia, wysokości oraz obrotu w poziomie komputer ten pozwala dostosować bezpośrednio przestrzeń roboczą do naszych potrzeb indywidualnych. Niski poziom emisji niebieskiego światła zapewnia nam dodatkowy komfort użytkowania.