Komputery Lenovo ThinkCentre neo 50t dla małych i średnich firm

ThinkCentre neo 50t to bardzo popularna seria komputerów stacjonarnych firmy Lenovo, która przeznaczona jest dla mniejszych i średnich firm. Za szybką i komfortową pracę odpowiada pamięć DDR4 z częstotliwością taktowania procesora na poziomie 3200 MHz. Najbardziej wymagający użytkownicy mogą w każdej chwili dokupić nowe kości RAM i rozbudować swój sprzęt do maksymalnie 64 GB.

Rewelacyjne podzespoły

Komputery Lenovo ThinkCentre neo 50t wyposażone są w dysk HDD o pojemności 1 TB, dzięki czemu można przechowywać na nim bardzo wiele danych firmowych. Kopie zapasowe można przechowywać nie tylko w chmurze, ale również na zewnętrznych nośnikach. W tym drugim zadaniu do wykonywania backupu wykorzystać można napęd optyczny DVD-RW. Wydajną pracę zapewnia także procesor Intel Core 11. Do dyspozycji są oczywiście wszystkie najpopularniejsze porty: USB, 3.2, VGA, Ethernet, DisplayPort 1.4 i HDMI 1.4b.

Efektywna i komfortowa praca

Nowe komputery Lenovo ThinkCentre neo 50t umożliwiają pracownikom bardzo produktywną pracę. Wydajne maszyny są bardzo łatwe w zarządzaniu, a co najważniejsze wyróżniają się także zaawansowanymi zabezpieczeniami. Komputery mają zredukowane obudowy, dzięki czemu zajmują bardzo mało cennego miejsca na stanowisku pracy. Za bezpieczeństwo pracy odpowiadają zabezpieczenia cyfrowe Lenovo ThinkShield.

Komputery przyjazne dla środowiska

Oryginalne komputery Lenovo ThinkCentre neo 50t poddawane są rygorystycznym testom, dzięki czemu są w 100% zgodne z normą MIL-SPEC. Sprzęt komputerowy bardzo dobrze radzi sobie ze zmianami temperatury i wilgotnością. Na szczególną uwagę zasługuje także wysoka odporność na wstrząsy i wszelkie wibracje. Modele Lenovo ThinkCentre neo 50t spełniają również wymagania jeżeli chodzi o pobór mocy Energy Star 8.0.

Czym charakteryzuje się komputer Lenovo ThinkCentre neo 50t?

Nowoczesne komputery Lenovo ThinkCentre neo 50t wyróżniają się minimalistycznym i stylowym designem. Niewielkie komputery o pojemności 7,4 litra doskonale sprawdzą się nie tylko w mniejszych biurach, ale również w domowych warunkach. Jest to bez wątpienia najlepszy sprzęt dla osób, które pracują zdalnie i potrzebują sprawdzonego sprzętu. Warto wspomnieć o tym, że model Lenovo ThinkCentre neo 50t posiada certyfikat TÜV Ultra-Low Noise (ULN), dzięki któremu można liczyć na bardzo cichą pracę urządzenia. Na samym końcu warto wspomnieć o bardzo atrakcyjnej cenie. Najnowsze komputery w opisywanej powyżej konfiguracji można kupić już od 799 USD. Jest to najlepsza alternatywa dla droższych modeli ThinkCentre neo 30a (1069 USD).