Laptopy ASUS ExpertBook P1

Dla studentów i pracowników biurowych dobry laptop to jedna z najważniejszych rzeczy. Jeśli nie masz jeszcze odpowiedniego sprzętu, najwyższy czas znaleźć odpowiedniego towarzysza. Na rynku jest wiele różnych modeli i łatwo można się zgubić w gąszczu ofert laptopów, notebooków i innych.

Nie wszyscy lubią spędzać czas na przeszukiwaniu setek ofert laptopów, które przedstawiają sklepy w postaci wszelkiego rodzaju ofert, ale zarówno laptop dla studenta, jak i laptop biznesowy do pracy bardzo łatwo znaleźć. Wystarczy zebrać kilka najważniejszych funkcji, które chcemy, żeby dany laptop miał i zacząć szukać. Z pewnością dobrą opcją będą laptopy ASUS ExpertBook P1 ze strony itnes.pl.

Pracuj wydajnie przez cały dzień dzięki laptopowi Asus ExpertBook P1. Dzięki wygodnej i ergonomicznej klawiaturze możesz pisać przez cały dzień, a dzięki inteligentnym funkcjom zabezpieczającym, takim jak skaner linii papilarnych, przesłona kamery internetowej i układ zabezpieczający TPM 2.0, zarówno Ty, jak i Twoje dane jesteście bezpieczni.

Dla studentów i pracowników biurowych dobry laptop to jedna z najważniejszych rzeczy

Core i5 10. generacji

Komputer jest napędzany procesorem Core i5 10. generacji z rodziny Comet Lake, który może uruchamiać kilka ciężkich programów jednocześnie bez warstw i powolnego działania. Gdy potrzebna jest jeszcze większa moc, wtedy procesor może przełączyć się w tryb turbo 4,2 GHz. Zawiera 8 GB pamięci RAM DDR4.

Ekran IPS

Ten 14-calowy ekran IPS wyświetla niewiarygodnie ostre szczegóły w rozdzielczości Full HD 1080p. Super wąskie krawędzie umożliwiają włożenie 14-calowego ekranu do szafki wielkości laptopa 13-calowego. Technologia IPS zapewnia głębszy kontrast, jaśniejsze kolory i szersze kąty widzenia.

Klawiatura

Komputer jest wyposażony w wygodną klawiaturę o dłuższym skoku klawiatury, która naśladuje wrażenia z klawiszy jak na komputerze stacjonarnym.

Pamięć NVMe

Komputer jest wyposażony w wygodną klawiaturę o dłuższym skoku klawiatury, która naśladuje wrażenia z klawiszy jak na komputerze stacjonarnym

Superszybki dysk SSD PCIe NVMe o pojemności 256 GB zapewnia wyjątkowo krótki czas rozruchu i ładowania, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na ponowne uruchamianie systemu lub ładowanie programów.

HDMI

Wyjście HDMI można podłączyć do telewizora HD lub projektora, dzięki czemu można oglądać obrazy i filmy w rozdzielczości do Full HD 1080p na dużym ekranie.

Dostępne złącza w ASUS ExpertBook P1:

  • HDMI
  • 1x port USB-C 3.2 Gen2
  • 2x porty USB-A 3.2 Gen1
  • Wi-fi-ac z portem RJ45 Gigabit Ethernet
  • Bluetooth 4.2
  • Czytnik kart pamięci Micro SD
  • Gniazdo słuchawkowe i mikrofonowe 3,5 mm

Inne funkcje ASUS ExpertBook P1:

  • Windows 10 Pro dla stacji roboczej 64-bitowy
  • 2-ogniwowa bateria litowo-jonowa 37 Wh
  • Czytnik linii papilarnych.