Laptopy Dell Precision 3561

Można zaobserwować, że https://itnes.pl/notebooki/notebooki-dell/notebooki-dell-precision/laptopy-dell-precision-3561/ – laptopy Dell Precision 3561 cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno wśród klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Dlaczego warto zaopatrzyć się we wspomniane urządzenie?

Większa moc

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że model Precision 3561 jest mobilną stacją robocza. Zagwarantuje ona użytkownikom dużą moc obliczeniową do zrealizowaniu wielu zadań. Jest to oczywiście możliwe dzięki dedykowanym kartom graficznym i świetnym procesorom. Należy mieć świadomość, że oprogramowanie Dell Optimizer for Precision będzie cały czas dbało o niezwykle efektywną pracę najistotniejszych aplikacji. Dzięki temu użytkownicy nie będą doświadczać żadnych spowolnień. Warto wiedzieć, że pełen zakres użyteczności omawianego urządzenia został potwierdzony poprzez certyfikaty ISV. Godny uwagi jest również fakt, że Precision 3561 udostępnia również inne funkcje: szybką łączność z internetem, skuteczne zabezpieczenia, długi czas pracy na baterii.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że model Precision 3561 jest mobilną stacją robocza.

Zdecydowanie lepsza konstrukcja i wydajność

Użytkownicy mogą zyskać zdecydowanie większą elastyczność pracy przede wszystkim dzięki wyposażeniu urządzenie w większy touchpad, a także klawiaturę Pro2. Należy mieć świadomość, że wyróżniają ją większe odstępy między klawiszami.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że kolejną cechą charakterystyczną produktu jest najwyższa jakość obrazu z jasnym wyświetlaczem o wyższej rozdzielczości. Ponadto osoby zainteresowane zaopatrzeniem się w omawiany produkt będą mogły zadbać o komfort swoich oczu dzięki sprzętowej funkcji ComfortView Plus. W najprostszym możliwym ujęciu ogranicza ona emisje światła niebieskiego.

Doskonałe zabezpieczenia

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że kolejną cechą charakterystyczną produktu jest najwyższa jakość obrazu z jasnym wyświetlaczem o wyższej rozdzielczości

W przypadku chęci zalogowania się wystarczy położyć palec na czytniku linii papilarnych z obsługą funkcji Windows Hello. Kolejnym atutem urządzenia wymienianym przez użytkowników jest wbudowana osłona kamery. Dzięki temu osoby zainteresowane zyskają nie tylko bezpieczeństwo, ale również prywatność.

Istnieje także możliwość zdalnego wykrywania intruzów. Należy mieć świadomość, że oprogramowanie zabezpieczające będzie ostrzegało o naruszeniu integralności sprzętu komputera. Z kolei zgodne czytniki NFC oraz kart smart będą pozwalały na zalogowanie się przy wykorzystaniu identyfikatorów służbowych.

Pełna wydajność

Użytkownicy uzyskają maksymalny możliwy czas pracy baterii. Jest to oczywiście możliwe dzięki panelom o stosunkowo niskim poborze energii (SLP), funkcji ExpressCharge, a także bardziej energooszczędnym bateriom. Ponadto osoby zainteresowane będą mogły cieszyć się bardzo prostą obsługą wielu zadań dzięki łatwo dostępnym portom HDMI 2.0, USB Type-C i Thunderbolt™ 4.