Laptopy Dell Vostro 13 5310

Laptopy Dell Vostro 13 5310 (z którymi zapoznasz się tutaj: itnes.pl) przeznaczone są dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jakie są największe atuty wymienionych urządzeń? Dlaczego warto się w nie zaopatrzyć?

Rozmiar

Należy mieć świadomość, że klawiatura cechuje się odpornością na zalanie. Ponadto produkt wyróżnia się większym rozstawem klawiszy. Dzięki temu użytkownicy mają zdecydowanie większy komfort pisania w trakcie pracy.

Niska temperatura

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zaprojektowany zupełnie od nowa system odprowadzania ciepła umożliwia utrzymać nie tylko wydajność, ale również niewielkie wymiary laptopa. Warto wiedzieć, że zadaniem dwóch przewodów jest odprowadzanie ciepła z procesora i karty graficznej. Z kolei wentylatory efektywnie wentylują system. Nie można zapomnieć, że konstrukcja z opuszczanymi zawiasami będzie skutecznie usprawniała obieg powietrza pod laptopem.

Bardzo wytrzymała konstrukcja

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zaprojektowany zupełnie od nowa system odprowadzania ciepła umożliwia utrzymać nie tylko wydajność, ale również niewielkie wymiary laptopa

Warto wiedzieć, że notebook wyróżnia się bardzo odporną obudową. Godny uwagi jest fakt, że przeszła ona 15 różnych testów zgodności z normami wojskowymi. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć całkowitą pewność, że komputer zda egzamin w najtrudniejszych warunkach poza biurem.

Świetne zabezpieczenie

Ochrona zabezpieczająca spowoduje, że praktycznie nikt nie będzie w stanie zobaczyć użytkownika, gdy ten nie będzie używał kamery internetowej HD. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że układ TPM 2.0: Trusted Platform Module 2.0 jest chipem zabezpieczającym klasy komercyjnej. Został zainstalowany na płycie głównej. Nie tylko tworzy, ale również przechowuje hasła i klucze szyfrujące.

Użytkownicy dzięki temu układowi mogą mieć całkowita pewność, że nikt nie zmanipulował komputerem rozruchem. Ponadto dane będą odpowiednio zabezpieczone przed różnego rodzaju atakami zewnętrznymi za pośrednictwem złośliwego oprogramowania.

Należy mieć również świadomość, że osoba korzystająca z laptopa będzie mogła bardzo szybko i bezpieczne zalogować się do systemu zaledwie jednym dotknięciem. Oczywiście wykorzysta do tego celu czytnik linii papilarnych, a także funkcji Windows Hello.

Jakie zalety mają jeszcze laptopy Dell Vostro 13 5310?

Użytkownik będzie mógł bez żadnego problemu zabrać wspomniany produkt praktycznie wszędzie. Należy mieć świadomość, że jest on lekki i smukły. Ponadto waga urządzenia wynosi zaledwie 1,25 kg. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że dzięki bardzo dynamicznemu systemowi łożysk wentylatory notebooka są niezwykle wytrzymałe. Nie można również zapomnieć, że działają ciszej.