Wszystko o laptopach Lenovo ThinkBook

Laptopy Lenovo ThinkBoook 15p G2 to urządzenia biznesowe, przeznaczone dla ludzi kreatywnych. Są również doskonałe do prowadzenia małych i średnich biznesów.

Czym wyróżniają się laptopy Lenovo Thinkbook 15p G2?

Seria tych laptopów wyróżnia się metalicznym wykończeniem obudowy, która w całości została wykonana z aluminium. Są one bardzo lekkie, a ich ramki są bardzo cienkie. Maja wydajne procesory Intel, a także szybkie dyski SSD, które zapewniają wysoki komfort pracy. laptopy te doskonale sprawdzają się w multimedialnych odsłonach, ponieważ zastosowano tu technologię Dolby Vision i głośniki Harman z Dolby Audio.

Jakie funkcje posiadają laptopy Lenovo ThinkBook15p G2?

laptopy te wyposażone zostały w wiele funkcji, dzięki którym możliwa jest szybsza i lepsza praca. Jeden przycisk wystarczy, aby uruchomić całe urządzenie i poprawnie zalogować się do systemu. Klawiatura posiada klawisze szybkiego dostępu. Umożliwiają one wygodne korzystanie ze Skypa, a także słuchania muzyki nawet wtedy, kiedy laptop jest w stanie uśpienia.

Rozbudowany ma także system zabezpieczeń, który zapewnia krytyczną ochronę danych. Dzięki dedykowanemu układowi Trusted Platform Module zapewnia możliwość szyfrowania danych, a także współpracuje z funkcjami zabezpieczeń Windows10. Kamerę można łatwo ustawić i ukryć fizyczną osłoną ThinkShutter, która blokuje obiektyw i uniemożliwia podglądanie. Jest tu także czytnik linii papilarnych, który jest zintegrowany z przyciskiem zasilania. Zwiększa on bezpieczeństwo danych, które znajdują się na tym urządzeniu.

Jeśli chodzi o wyświetlacz jest on niezwykle funkcjonalny i odporny na pracę w trudnych warunkach, takich jak wysokie temperatury, wilgoć. zawiasy w tym laptopie zostały zaprojektowane tak, aby mógł on wytrzymać wiele cykli zamykania i otwierania.

Laptopy Lenovo ThinkBoook 15p G2 zostały zaprojektowane tak, aby były mobilne jak najbardziej. Posiadają baterie, które zapewniają długi czas pracy bez doładowywania. Jeśli jednak dojdzie do rozładowania, to dzięki technologii RapidCharge można szybko uzupełnić moc.

Laptopy z tej serii wykonane są z dbałością o każdy szczegół i są niezawodne. Najczęściej stosuje się je w biurach, w zakładach pracy, są ogromna pomocą w prowadzeniu przedsiębiorstw. Kupić je mozna w dobrych sklepach ze sprzętem elektronicznym na terenie całego kraju, oraz w sklepach internetowych. W obu przypadkach można go wziąć na raty, albo kupić za gotówkę. Sprzęt tej jakości służyć będzie przez długie lata.