Komputery Lenovo ThinkSmart Core

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że komputery Lenovo ThinkSmart Core zostały stworzone z myślą o zaawansowanej pracy hybrydowej. Należy mieć świadomość, że system ThinkSmart Core jest pierwszym modułowym zestawem konferencyjnym marki Lenovo. Gwarantuje on nie tylko skalowalność, ale również elastyczność. Warto również wiedzieć, że wspomniany system jest zasilany przez platformę Intel vPro® 11. generacji. Ponadto zestaw ThinkSmart Core nie tylko posiada Microsoft Teams Rooms, ale również jest dostępny w dwóch konfiguracjach.

Czym dokładnie cechuje się ThinkSmart Core + Controller?

W najprostszym możliwym ujęciu zestaw ten doskonale zda egzamin w miejscach pracy, które zostały już wyposażone w systemy audiowizualne z certyfikatem Teams.

Co warto wiedzieć o ThinkSmart Core Full Room Kit?

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że komputery Lenovo ThinkSmart Core zostały stworzone z myślą o zaawansowanej pracy hybrydowej

Należy mieć świadomość, że urządzenie komputerowe ThinkSmart Core, a także urządzenie sterujące Controller zostały przez renomowanego producenta sparowane z narzędziami ThinkSmart Cam, a także ThinkSmart Bar. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem. Nie można zapomnieć, że mają również dostęp do inteligentniejszych funkcji, które będą gwarantowały zdecydowanie lepsze wrażenia ze współpracy. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zestaw sprawdzi się nie tylko w salach konferencyjnych, ale również pokojach narad czy biurach domowych. Ponadto może zostać rozszerzony o mikrofon stołowy.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w omawiane urządzenie?

Należy mieć świadomość, że urządzenie komputerowe ThinkSmart Core jest zasilane przez procesor Intel® Core™ vPro 11. generacji (https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/products/details/processors/vpro.html) z dyskiem SSD, którego pojemność wynosi 256 GB. Możliwe jest dzięki temu obsłużenie praktycznie każdej konferencji. Koniecznie trzeba również zdawać sobie sprawę, że ThinkSmart Controller wykryje obecność uczestników w pokoju za pomocą czujników podczerwieni.

Jakie są jeszcze atuty omawianego produktu?


Warto wiedzieć, że użytkownicy otrzymają wraz z zestawem ThinkSmart Core roczny pakiet oprogramowania, a także usług marki Lenovo. Należy wśród nich wymienić licencję na pakiet ThinkSmart Manager Premium. Omawiane rozwiązanie doskonale zda egzamin nie tylko w większym, ale również mniejszym przedsiębiorstwie. Można zaobserwować, że komputery Lenovo ThinkSmart Core z roku na rok są coraz częściej wybierane przez firmy specjalizujące się w organizacji wideokonferencji. Do atutów przemawiających za zaopatrzeniem się w produkty wspomnianej marki należy zaliczyć stosunek jakości do ceny.