Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J – wydajne laptopy do pracy biurowej

Laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J (itnes.pl/notebooki/laptopy-toshiba-dynabook/laptopy-toshiba-dynabook-satellite-pro/laptopy-toshiba-dynabook-satellite-pro-c50/laptopy-toshiba-dynabook-satellite-pro-c50-j/) to wysokiej jakości urządzenia mobilne, które nadają się idealnie dla potrzeb biznesowych. W zależności od konkretnej generacji, użytkownik ma do dyspozycji procesor Intel Core i3-1115G4, Intel Core i5-1135G7 bądź  Intel Core i3-1125G4. Na pokładzie znajdują się systemy operacyjne Windows 10 Pro Education a także Windows 11 Home oraz Windows 11 Professional. Urządzenie to posiada także matrycę o parametrze 15,6 cala a także ekran w rozdzielczości 1920×1080 (Full HD). Oczywiście dużą zaletą tego urządzenia jest fakt, że posiada ono szerokie kąty widzenia IPS. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest pamięć RAM, która wynosi 8 GB oraz dysk SSD z pojemnością 256 oraz 512 GB. Laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J to gwarancja jakości, wydajności i efektywnego działania.

Toshiba Dynabook Satellite – czym wyróżniają się te urządzenia?

Wysokiej jakości laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J z procesorami Intel Core i5 11 generacji, znanymi również jako Tiger Lake posiadają także zintegrowaną kartę pamięci Intel Iris Xe, która zapewnia energooszczędną architekturę. Karta zintegrowana ułatwia tworzenie i pracę wielozadaniową użytkownikom. Jeśli chodzi o wprowadzanie danych, znajduje się na pokładzie Touchpad oraz klawiatura numeryczna. Jeśli chodzi o pozostałe informacje i parametry dotyczące tego urządzenia, na jego pokładzie znajduje się układ szyfrowania Trusted Platform Module (TPM). Warto dodać, że ten układ szyfrowania jest stosowany przede wszystkim w celu zwiększenia bezpieczeństwa komputera. Jest to bardzo ważne w przypadku przechowywania danych wrażliwych na komputerze, jak ma to miejsce w sytuacji przechowywania nazwisk, adresów czy też numerów telefonów klientów. Każda firma, która chce jak najlepiej zabezpieczyć interesy swojego przedsiębiorstwa, pracowników oraz klientów, bardzo często decyduje się na urządzenie z układem TPM. Ta mobilna stacja robocza gwarantuje wiele różnych udogodnień, co wpływa pozytywnie na pracę użytkowników w każdym zakresie. Profesjonalne i w pełni mobilne laptopy Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J stanowią rodzinę biznesowych, w pełni zaawansowanych technologicznie komputerów, które nadają się do wielu różnych zadań.

Urządzenia mobilne od Toshiba o eleganckim, biznesowym designie

Wyżej wymieniony, profesjonalny laptop z najnowocześniejszymi funkcjami od Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J waży mniej niż 2 kilogramy. Warto dodać w tym miejscu, że ostateczna waga jest uzależniona od poszczególnych podzespołów i może się nieznacznie różnić w poszczególnych konfiguracji. Czym jeszcze charakteryzują się modele z tej wyżej wymienionej serii? Otóż, w urządzeniach Dynabook Satellite Pro C50-J znajduje się pamięć typu DDR4, która posiada częstotliwość taktowania na poziomie aż 3200 MHz. Na pokładzie tych urządzeń znajduje się kamerka internetowa, która umożliwia prowadzenie wideorozmów na przykład z kontrahentami oraz klientami. To urządzenie sprawdza się w pracach biurowych ale i również w pracach zdalnych, gdzie również wymagany jest w pełni profesjonalny i bardzo wydajny sprzęt, który sprosta wszelkim zadaniom.

Parametry techniczne wysokiej klasy laptopów najnowszej generacji

Dużą zaletą tych urządzeń jest bez wątpienia stosunek wydajności do ceny, który w tym przypadku jest bardzo korzystny. Oprócz powyższego, dużym atutem tych urządzeń z wyżej wymienionej serii Toshiba Dynabook Satellite Pro C50-J jest ich biznesowy, elegancki design, przez co bardzo korzystnie się one prezentują i niezwykle prestiżowo. Urządzenia z wyżej wymienionej serii obsługują gniazda: FCBGA1449 oraz pamięć: DDR4-3200 a także LPDDR4x-3733. W drodze podsumowania warto pamiętać, że te wyżej wymienione urządzenia posiadają:

  • wydajny, 4-rdzeniowy procesor Intel Core 11 generacji,
  • dysk SSD M.2 PCIe NVMe,
  • ekran o przekątnej 15,6 cali,
  • rozdzielczość 1920×1080 w wariancie Full HD,
  • matrycę IPS z szerokimi kątami,
  • zintegrowaną kartę graficzną
  • Trusted Platform Module (TPM).